Slide background

REALIZACJE

Slide background

AKTUALNOŚCI

Slide background

AKTUALNOŚCI

OGRODY SZYMBORSKIEJ

Wrocław, Wojszyce, ul. W. Szymborskiej

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasze pompy zapewnią komfort 36 willom w kompleksie mieszkalnym „Ogrody Szymborskiej”. Nowoczesna architektura i innowacyjne technologie, zapewnią komfort, energooszczędność i ekologię w celu stworzenia idealnego miejsca do życia.

ogrody

ogrody szymborskiej

OGRODY SZYMBORSKIEJ

Wrocław, Wojszyce, ul. W. Szymborskiej

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasze pompy zapewnią komfort 36 willom w kompleksie mieszkalnym „Ogrody Szymborskiej”. Nowoczesna architektura i innowacyjne technologie, zapewnią komfort, energooszczędność i ekologię w celu stworzenia idealnego miejsca do życia.

ogrody

ogrody szymborskiej

KONTAKT

ic partner logo biale

Pompy ciepła, klimatyzacja
Legnica, Opole, Dolny Śląsk

  ul. Rataja 28

59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00 - 16:00

+48 722 022 706

oze@icpartner.pl

 

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych instalacjach pomp ciepła. Pompy ciepła to coraz bardziej popularna technologia stosowana w polskich domach. Pozwala ona na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, czy też chłodzenia budynku bądź pozyskania ciepłej wody.

Pompy ciepła to rozwiązanie w pełni ekologiczne. Ich zastosowanie sprzyja obniżeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprzez co zmniejsza się konieczność stosowania paliw kopalnych w tradycyjnych systemach centralnego ogrzewania.

DOJAZD

 

Formularz
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.
Wysyłając formularz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w zakresie potrzebnym do wykonania zamówienia lub udzielenia informacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

logo czarne