Slide background

KLIMATYZACJA LEGNICA – DORADZTWO, MONTAŻ, SERWIS

Slide background

KLIMATYZACJA

Tania klimatyzacja Legnica

tania klimatyzacjaKlimat się ociepla. Coraz częściej pogoda na Dolnym Śląsku i w Legnicy zaskakuje nas latem falami upałów. Nierzadko temperatura przekracza 30 st. C w cieniu. Na otwartym słońcu temperatura odczuwalna jest jeszcze wyższa. Trudno normalnie funkcjonować w takich warunkach. W szczególności, gdy dochodzą do tego problemy zdrowotne.

Montaż klimatyzatora jest jedynym skutecznym i racjonalnym rozwiązaniem problemu. Zapewnia on stabilną i komfortową temperaturę w pomieszczeniach. Klimatyzator ponadto sprawi, że powietrze, którym oddychamy będzie świeże, rześkie, czyste i pozbawione wilgoci oraz czynników alergennych. Jest to rozwiązanie nie tylko dla osób bardzo zamożnych. Na rynku w branży klimatyzacyjnej pojawia się coraz więcej producentów, którzy oferują urządzenia w przystępnej dla każdego cenie. Są one przy tym dobrej jakości.

IC Partner także oferuje tanią klimatyzację. Proponujemy w ramach tej grupy produktów urządzenia marki ANDE i Rotenso.

Firmy te zyskały światową renomę i uznanie właśnie dzięki wysokiej klasy produktom. Klimatyzatory tych marek pomimo swojej relatywnie niskiej ceny, dają gwarancję utrzymania ustawionej temperatury na stałym poziomie. Dzięki wyposażeniu tych urządzeń w sprężarki inwenterowe, klimatyzacja nie jest już tak energochłonna. Klimatyzatory pobierają niewielką ilość prądu dzięki elastycznej pracy sprężarki. Dzięki temu można je sklasyfikować nawet w klasie energetycznej typu A+++.

Większość urządzeń oferowanych na rynku posiada system filtrów uzdatniających powietrze. Dzięki temu uzyskane powietrze jest wolne od zanieczyszczeń, pyłów, alergenów w powietrzu i mikroorganizmów. Równocześnie doskonale się one sprawdzają chłodząc lub grzejąc pomieszczenia.

Tani klimatyzator marki AUX

Dla tych, którzy szukają taniego, ale i spełniającego podstawowe funkcje klimatyzatora polecamy serię FREEDOM firmy AUX. Zapewnia on komfort i prostotę użytkowania przy relatywnie niskiej cenie.

IC Partner zapewnia bezpłatne doradztwo w wyborze taniego klimatyzatora odpowiedniego do pomieszczenia, montaż i serwis. Pracujmy szybko i profesjonalnie. Dbamy jednocześnie o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Siedziba naszej firmy mieści się w Legnicy. Zapraszamy do kontaktu: tel. 722 022 706.

KONTAKT

ic partner logo biale

Pompy ciepła, klimatyzacja
Legnica, Opole, Dolny Śląsk

  ul. Rataja 28

59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00 - 16:00

+48 722 022 706

oze@icpartner.pl

 

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych instalacjach pomp ciepła. Pompy ciepła to coraz bardziej popularna technologia stosowana w polskich domach. Pozwala ona na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, czy też chłodzenia budynku bądź pozyskania ciepłej wody.

Pompy ciepła to rozwiązanie w pełni ekologiczne. Ich zastosowanie sprzyja obniżeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprzez co zmniejsza się konieczność stosowania paliw kopalnych w tradycyjnych systemach centralnego ogrzewania.

DOJAZD

 

Formularz
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.
Wysyłając formularz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w zakresie potrzebnym do wykonania zamówienia lub udzielenia informacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

logo czarne