Slide background

KLIMATYZACJA LEGNICA – DORADZTWO, MONTAŻ, SERWIS

Slide background

KLIMATYZACJA

Serwis klimatyzacji Legnica

serwis klimatyzacjiIC Partner to firma przykładająca dużą wagę do profesjonalnej realizacji zleceń. Zapewniamy bezpłatne doradztwo. Montujemy klimatyzatory oraz zapewniamy regularny serwis klimatyzacji.

Konserwacja klimatyzacji Legnica

W ramach pełnej oferty serwisowej przeprowadzamy:

  • serwis klimatyzacji,
  • konserwację klimatyzacji,
  • naprawę klimatyzacji,

Nasze usługi obejmują konserwację i serwis popularnych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split oraz systemów VRF. W ofercie naszej firmy dostępne są urządzenia klimatyzacyjne sprawdzonych marek produkujących sprzęt wysokiej jakości: Ande, LG, Gree, Rotenso i Aux.

Serwis klimatyzacji polega na oczyszczeniu skraplacza począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, przewody i kanały w urządzeniu oraz na sprawdzeniu ciśnienia w układzie. W ramach serwisu uzupełniamy w razie potrzeby także czynnik chłodzący. Serwis klimatyzacji powinno wykonywać się przynajmniej raz w roku. Wydajność klimatyzatora może ulec zmniejszeniu, jeżeli zaniedbamy serwisowanie. Warto też nadmienić, że brak regularnego serwisowania niekiedy może prowadzić do awarii klimatyzatora.

IC Partner Legnica – profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Zatrudnieni w naszej firmie fachowcy, to wysokiej klasy specjaliści. Dzięki nieustannym szkoleniom branżowym, rozmaitym kursom i wieloletniemu doświadczeniu nasz wykwalifikowany personel doskonale orientuje się w najnowszych trendach panujących w branży klimatyzacyjnej. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet niezwykle skomplikowanych i nietypowych zleceń. 

Posiadamy poświadczone certyfikatami uprawnienia do autoryzowanego projektowania, instalowania, sprzedaży, uruchamiania i serwisowania urządzeń takich renomowanych marek jak: Ande, LG, Gree, Rotenso i Aux.

Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych wykonując wszelkie prace konserwacyjne, przeglądy i naprawy klimatyzacji. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że klimatyzator będzie sprawnie funkcjonować przez długie lata.

Przeprowadzając kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych działamy solidnie i rzetelnie. Mamy pełną świadomość, że jedynie profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzone prace z zakresu serwisu i konserwacji klimatyzacji, pozwalają uzyskać satysfakcjonujący efekt w postaci świeżego powietrza wolnego od czynników chorobotwórczych i alergennych.

Warto też wspomnieć, że nasi pracownicy są szczególnie wyczuleni na czyste przeprowadzanie prac serwisowych i naprawczych. Mogą mieć Państwo pewność, że pomieszczenie w którym był serwisowany sprzęt, będzie w stanie sprzed wkroczenia naszych pracowników. Z całą pewnością nie będzie nikt musiał po nas sprzątać.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy przy przeprowadzaniu serwisu klimatyzacji w domu, biurze, hotelu, restauracji, czy też sklepie.

Działamy w Legnicy i na terenie Dolnego Śląska.
Zadzwoń i zapytaj szczegóły: 722 022 706.

KONTAKT

ic partner logo biale

Pompy ciepła, klimatyzacja
Legnica, Opole, Dolny Śląsk

  ul. Rataja 28

59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
pn-pt 9:00 - 16:00

+48 722 022 706

oze@icpartner.pl

 

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych instalacjach pomp ciepła. Pompy ciepła to coraz bardziej popularna technologia stosowana w polskich domach. Pozwala ona na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, czy też chłodzenia budynku bądź pozyskania ciepłej wody.

Pompy ciepła to rozwiązanie w pełni ekologiczne. Ich zastosowanie sprzyja obniżeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, poprzez co zmniejsza się konieczność stosowania paliw kopalnych w tradycyjnych systemach centralnego ogrzewania.

DOJAZD

 

Formularz
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.
Wysyłając formularz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych w zakresie potrzebnym do wykonania zamówienia lub udzielenia informacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

Wszelkie prawa zastrzeżone © IC Partner Legnica

logo czarne